שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירועים עסקיים הוא שירות נצרך כי כמעט כל בית עסק רציני מוצא את עצמו מידי פעם עורך אירועים עסקיים מסוגים שונים ולמטרות שונות.

לעיתים מדובר בערב השקה ולעיתים זוהי הרמת כוסית. לא משנה מה המטרה. ערב כזה חייב לשאת אופי מכובד ויוקרתי בהתאם לסגנון של בית העסק ובהתחשב במטרות של האירוע העסקי.

מרכיב מרכזי בכל אירוע כזה הוא איך לא? האוכל. זה לא סוד שבכל אירוע ובכל מקום, הדבר שהכי מדבר אל כל אחד זה התפריט והמזון שמגישים באותו אירוע.  בדיוק לשם כך אנחנו מציעים קייטרינג לאירועים עסקיים.

איזה אוכל יש בקייטרינג לאירועים עסקיים?

קייטרינג לאירועים עסקייםהאמת היא שאירוע עסקי זה לא כמו כל אירוע אחר אשר בו הארוחה היא העיקר והחלק המרכזי. אז נכון שאמרנו שהאוכל מהווה מרכיב מרכזי גם באירועים עסקיים, אך למעשה האירוע העסקי נועד לצורך מטרות מסוימות כאשר האוכל הוא רק התוספת.

אך היות ומדובר בתוספת כל כך משמעותית ומרכזית על כן חשוב לשים דגש על אופי המזון ועל הסגנון שאותו תבחרו להגיש על מנת שהאוכל ישרת את האירוע שלכם אך לא יהפוך לחלק המרכזי שלו.

אוכל בשירות עצמי

האמת היא שכמעט בכל קייטרינג לאירועים עסקיים היום מככב לו ה’בר’.

הבר שמאפשר לכל סועד ליטול לעצמו את המנה הרצויה והמתאימה לו, אך עדיין באירועים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה, אנחנו עדיין יושבים על יד השולחן כאשר צוות מלצרים מנצח על מלאכת הגשת המזון.

אך ברור כי באירוע עסקי, יהיה זה הרבה יותר נוח לכולם כאשר האוכל לא יתפוס מקום פיזי בכל שטח האולם אלא יעמוד בפני עצמו בפינות המיועדות לו.

כלומר על ברים מסודרים המאפשרים לכל אחד מהמשתתפים לגשת ולמלא לעצמו את הצלחת בכל מה שמתאים לו באותו רגע.

מה תשימו על הבר?

כאן יש שורה ארוכה מאוד של אפשרויות ומגוון אדיר של סוגי מזונות שונים אותם אתם יכולים לבחור להגיש לאורחים.

קייטרינג לאירועים עסקיים יציע לכם את האפשרויות המובחרות ביותר.

בגלל שההגשה היא באופן הזה, הרבה יותר קל לגוון ולבחור מגוון סוגים של מנות, אם אלו מנות צמחיות ואם אלו מנות בשריות.

אפשר ללכת על תפריט בריא ולהוסיף חיתוכים של פירות וירקות בשלל צבעים וגוונים.

יש כאלה שבוחרים בכריכונים קטנים או במנות פינגר פוד ויש את אלו שמעדיפים את המטבח הסיני כשמדובר בבר.

בכל מקרה מדובר במבחר גדול שעשוי לתת מענה לכל אחד מהמשתתפים, הרבה יותר מאשר כשמדובר בארוחה מסודרת המוגשת לשולחנות.

פודיס – אוכל שקל לאהוב

מכירים את המאכלים שעל מנת לאכול אותם אתם חייבים להתחבר אליהם ולסגנון שלהם? אלו לא מתאימים בכל מקרה או לכל אירוע.

כאשר מדובר באירועים עסקיים אתם מעוניינים לראות את כל האורחים והמוזמנים נהנים באמת מהאוכל ולא באים לבחון וללמוד תפריט חדש. זה בדיוק מה שאנחנו ב – ‘פודיס’ מציעים.

אוכל טעים במיוחד, אוכל מושקע המתבשל באמת מכל הלב, אוכל שקל לאהוב!

זה תלוי בסוג האירוע ישנם אירועים שמסתכמים בהרמת כוסית ולעיתים זה ערב השקה גדול לא משנה מה המטרה ערב כזה חייב לשאת אופי מכובד בהתאם לסגנון בית העסק לפרטים על סוגי הקייטרינג כנסו לאתר.

מגוון התפריט הוא עשיר ואפשר לבחור בין מנות בשריות למנות צמחוניות ואפילו ללכת על תפריט בריא ישנם עסקים שבוחרים כריכונים קטנים או במנות פינגר פוד לתפריט המלא כנסו לאתר.

לרוב בשונה מאירועים כמו מחתונה אירוע עסקי מתאפיין בשירות עצמי מהבר מהסיבה שזה יותר נוח לכולם כאשר האוכל לא תופס מקום פיזי נרחב לעוד פרטים כנסו לאתר.

מכיוון שישנם סוגי אירועים שונים אשר אנו מתאימים להם תפריט שונה עלות הקייטרינג משתנה בין אירוע לאירוע לעוד פרטים כנסו לאתר.

אנו מקפידים להיפגש עם בעל העסק לפני האירוע להבין את סדר גודל האירוע ולהתאים לו תפריט במיוחד לסגנון וגודל האירוע לכל סוגי התפריטים כנסו לאתר.

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies