שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

קייטרינג לחברות – כל היתרונות לבחירת שירותי קייטרינג לחברות

קייטרינג לחברות כל היתרונות - פודיס

בעבר כשהיו מדברים על קייטרינג זה היה תמיד בהקשר של אירוע. כמו קייטרינג לחתונה, שבת חתן, בר או בת מצווה. עם השינויים שחלו בעולם העבודה והצורך לתת מעטפת שלמה לעובדים עולם הקייטרינג נפתח לתחום חדש. קייטרינג עבור חברות. מדובר בשירות שניתן על ידי חברות הסעדה במתכונת המותאמת לצרכי ארגונים שונים. חברות הייטק, בנקים, חברות ביטוח, מפעלים ובתי חולים.

השירות ניתן בעיקר לארגונים גדולים אך ישנם גם מעסיקים קטנים שמאפשרים לעובדיהם להנות משירותי קייטרינג בדיוק כמו עובדי היי טק. נסקור בהרחבה את כל היתרונות של קייטרינג לחברות.

מה כולל שירות קייטרינג לחברות?

שירות קייטרינג לחברות כולל שירות מותאם על פי צרכי הארגון בכמה רבדים אותם נסקור בהרחבה:

  1. שירותי קייטרינג לאירועים חד פעמיים- אירועים מסוג זה נעשים אחת לתקופה. בינהם ניתנים שירותי קייטרינג עבור הרמת כוסית לעובדי הארגון, עבור פעילות ארגונית מגבשת, חגיגות, טקסים שונים ועוד. כל אירוע דורש היערכות על פי תפריט המוזמן מראש ולפי כמות העובדים בארגון. ישנם אירועים אותם עורכת החברה בתוך הארגון וכאלו הנעשים בחוץ. לכל אירוע יש את המאפיינים שלו וכשמדובר במזון חשוב לקחת בחשבון גם את תנאי השטח ולהיערך בהתאם. חברות קייטרינג מקצועיות מציעות שירות מקיף שכולל גם צוות זמין שמביא עימו אמצעי אכסון והגשה.
  2. שירותי קייטרינג קבועים- ארגונים רבים מאפשרים לעובדיהם לאכול ארוחה חמה במקום העבודה באמצעות שירות קייטרינג מותאם. חלק מהארגונים דואגים למבחר מנות מוכנות ארוזות, אך ישנם כאלו המחזיקים מטבח וצוות שמכין את המנות במקום. בכל מצב נדרשת חברת קייטרינג מקצועית שתספק את המנות או חומרי הגלם בהתאם לצורך של הארגון.

היתרונות של קייטרינג לחברות

לאחר שהבנו מה כוללים שירותי הקייטרינג השונים, נבין מהן היתרונות שלו. קייטרינג לחברות הפך כיום לדבר שבשגרה, כל מעסיק יודע שעובדים טובים הם עובדים שמרגישים שייכות לארגון.

כיצד ניתן לחזק את הקשר של העובדים לארגון? באמצעות סביבה נעימה שכוללת גם אוכל טוב  ומפנק. בין אם מדובר באירועים חגיגיים או בארוחה יומיומית. כאשר עובד נמצא בסביבה שמתגמלת אותו הוא ירצה להשאר בה.

מחקרים בנושא הראו שעובדים מעריכים תגמול שאינו שכר, כדוגמת אות הוקרה, או ארוחה מפנקת הרבה יותר מהעלאה. לכן מעסיקים רבים פונים לחברות קייטרינג כדי לשדרג את התנאים של העובדים.

מה המעסיקים מרוויחים?

  1. לויאליות כלפי הארגון- עובדים מרוצים ומתוגמלים תורמים מעצמם יותר.
  2. היעדר תחלופה- כשעובד מרגיש שדואגים לו הוא לא יחפש מקום טוב יותר ולא יפנה לעבוד אצל המתחרים.
  3. ניהול זמן נכון- במקום לבזבז זמן עבודה יקר על חיפוש מקום לאכול בו הכל מגיע לחברה בצורה מסודרת בכמות הנכונה ולפי הצורך.
  4. שליטה גבוהה יותר- קל יוצר לנהל עסק כאשר כל השירותים נמצאים בתוכו.

כיצד ניתן להנות מהיתרונות הרבים של שירותי קייטרינג לחברות

כפי שכבר הבנו לשירותי קייטרינג לחברות ישנם יתרונות רבים. אך לשם כך יש לדאוג למספר דברים בסיסיים. ראשית יש להתאים את הקייטרינג להעדפות העובדים. לשאול את העובדים או לערוך סקר קצר שיאפשר להתאים את המנות. לברר את העדפות הכשרות. לדעת אם לבחור בקייטרינג בשרי, חלבי או צמחוני. להבין את הכמות הנדרשת, התוספות ועוד. שנית, חשוב להבין את אופי הארגון, ארגון שעובד במשמרות דורש התאמה שונה מארגון המשלב עבודה מהבית. לכן יש לבדוק בכל זמן נתון כמה עובדים נמצאים. אם מדובר בשירות חד פעמי זה יותר פשוט אך כאשר מדובר בשירות קבוע ההיערכות צריכה להיות מדוייקת.

היתרונות בבחירת שירות קייטרינג לחברות

מדד לבחירת קייטרינג לחברות

כיום ישנן המון חברות קייטרינג המציעות שירותים לחברות. לכן לפני שבוחרים חברה חשוב להתאים אותה לאופיו של הארגון ולצרכים שלו. ישנן חברות השמות דגש על נראות המזון והעיצוב. דבר שיכול להתאים מאד לאירועים עסקיים. ישנן חברות שהיתרון שלהם הוא בהגשה פרקטית של המזון, זה יכול להתאים לאירועי חוץ שונים.

ארגונים גדולים המעוניינים בשילוב של שירותי הסעדה יומיומיים ואירועים מיוחדים יבחרו בשירותי קייטרינג משולבים. ישנם ארגונים המחזיקים בתוכם מסעדה פעילה וצוות שמכין במקום את האוכל עבור העובדים. את הציפיות יש לתאם מראש ולהבין בצורה מדוייקת את הצרכים של הארגון הכמויות והמגבלות.

טריות, איכות ומגוון

בייחוד כשמדובר במזון עבור ארגון שלם, יש חשיבות רבה שהאוכל יהיה טרי ואיכותי. אף מעסיק לא מעוניין שעובדיו יעדרו לכמה ימים בגלל קלקול קיבה שנגרם להם. מדובר בנזק בריאותי חמור אך גם גם בנזק תדמיתי לארגון ולחברת הקייטרינג. הקפדה על כללי ההגיינה, אכסון נכון של המזון, הכנתו בצורה סטרילית ונקיה תאפשר להנות ממזון איכותי טרי ובריא. בנוסף חשוב להקפיד על אוכל מגוון. כאשר מגישים את אותו מזון כל הזמן הוא נמאס. בנוסף לכך תפריט מגוון קולע להעדפות השונות של העובדים. חשוב לשלב מנות צמחוניות לנמנעים מבשר או מנות פרווה לרגישים.

אתם מנהלים חברה עם לא מעט עובדים?

לאחרונה הבנתם שהעובדים שלכם היו רוצים לקבל מכם גם שירות של ארוחות צהריים חמות? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

רוב בעלי החברות והעסקים מגיעים לשלב הזה, שכן העובדים רוצים שיהיו להם תנאים נוחים. עם זאת, מה זה אומר בפועל? והאם אתם בעצמכם צריכים להתחיל לבשל לעובדים? מובן שלא. הפתרון הנכון, והכדאי ביותר, יהיה להזמין שירותי קייטרינג.

שירותי קייטרינג לחברות מהווים אופציה נפלאה בגלל כמה סיבות ברורות:

  • העובדים לא צריכים לבשל בעצמכם ולהתעסק בעניין הזה
  • העובדים לא צריכים לצאת לאכול במסעדות שבאזור ולבזבז סכומים גבוהים
  • האוכל טעים, טרי ומגוון

למעשה, אם תדברו עם קולגות שלכם שמנהלים חברות בתחומים שונים, אתם תראו שרבים מהם מזמינים שירותי קייטרינג לחברות מזה שנים. לכן אתם יכולים בטוחים שגם במקרה שלכם זו הולכת להיות בחירה נפלאה, אז למה לחשוב פעמיים?

מה חשוב לברר כאשר מחפשים חברה להזמנת שירותי קייטרינג לחברות?

למשל, האם זו חברה וותיקה? מה כוללים אותם שירותי קייטרינג לחברות שמציעה לכם החברה? והכי חשוב – האם זו חברה שהלקוחות האחרים שלה ממליצים עליה? אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים בנושא הזה, כי האוכל, כפי שאתם יודעים לומר בעצמכם, הוא נתון מאוד משמעותי. אם אפשר לפנק את העובדים עם אוכל כמה שיותר טרי וטעים, למה שלא תעשו זאת?

האם תפריט הארוחות מספיק מגוון?

אם תשימו את עצמכם לרגע בנעלי העובדים שלכם בחברה, אתם תראו שלא בכל יום הייתם רוצים לאכול את אותו הדבר. לכן, כאשר אתם מנסים להחליט ממי תרצו להזמין שירותי קייטרינג לחברות, מובן שגם התפריט עצמו חשוב.

מה כולל התפריט? האם הוא מאוזן מבחינת הקלויות? והאם הוא מציע לעובדים בחירה בין שלל אפשרויות שונות? רצוי מאוד לרדת לעומק הפרטים בהקשר הזה ולהבטיח שאתם בוחרים את הכי טוב שיש.

לעובדים שלכם מגיע ליהנות מאוכל שכולל גם שימוש בחומרי הגלם הכי טובים שיש. לכן, כאשר אתם מחפשים לכם את אנשי המקצוע הנכונים להזמנת שירותי קייטרינג לחברות, כדאי שתבררו הכול. בנוסף, יש לברר גם איך הדברים עובדים מבחינה לוגיסטית. האם מדובר על חברה שמביאה את האוכל ארוז במנות אישיות או שאתם צריכים שיהיה לכם מטבח במשרדי החברה?

מה חשוב לדעת כשאתם בוחרים קייטרינג לחברות?

חברת קייטרינג מותאמת לארגון שלכם

אז אחרי שהבנתם את היתרונות הרבים של שירותי קייטרינג לחברות כל שנשאר לכם הוא רק לבחור את החברה המתאימה עבור הארגון שלכם. בין אם אתם חברת סטארט אפ שכוללת כמה עובדים או ארגון גדול בפריסה ארצית.

חשוב לבחור בחברת קייטרינג מובחרת שמבינה את צרכי הארגון ויודעת לתת פתרונות מדוייקים עבורו. בנוסף מומלץ להגיע לחברת הקייטרינג, לטעום ולהתרשם מהמזון והתפריטים השונים כדי לקבל תמונה מלאה. ככל שתשקיעו בעובדים שלכם הם ישקיעו בכם בחזרה.

כמה תשלמו על שירותי קייטרינג לחברות?

לבסוף, כמובן שאם אתם חושבים על שילוב של שירותי קייטרינג לחברות, תרצו גם להבין כמה זה יכול לעלות לכם.

אומנם כל מי שמנהל עסק או חברה רוצה לתת לעובדים שלו את הכי טוב שיש, אבל השאלה היא באיזה מחיר. לכן, אם תוכלו להשוות מחירים ולבחור חברה מקצועית שנותנת שירות טוב במחיר נוח, מובן שכדאי יהיה לעשות זאת.

אחת מהחברות הכי טובות שמהן כדאי יהיה להזמין שירותי קייטרינג לחברות, זו כמובן חברת פודיס. החברה וותיקה, מקצועית וזמינה עבור הלקוחות שלה בכל עת במספר: 03-381-81-81. לכן, אם גם אתם רוצים להציע לעובדים שלכם אוכל נהדר במחירים נוחים, כדאי שתתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר. שירותי קייטרינג לחברות זה משהו שמעולם לא היה נגיש ונוח כמו היום, כך שזה מומלץ בחום.

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies

יש לכם שאלה?
זקוקים לייעוץ?

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא