שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

קייטרינג לעסקים – מה שנכון לעסק שלך

קייטרינג לאירועי חברה-מה צריך לדעת

כיום כבר כל המעסיקים יודעים שלא רק הצבא צועד על קיבתו, גם העובדים בארגון. לכן, בעל עסק שרוצה עובדים נאמנים עם תפוקה טובה צריך לדאוג להם לתנאים בסיסיים. מה הם תנאים בסיסיים? סביבת עבודה נעימה, תנאי שכר הוגנים וגם מזון איכותי וזמין.

שירותי קייטרינג לעסקים הפכו כבר מזמן לשירות בסיסי. כך שכל מעסיק קטן וגדול בוחר את חברת ההזנה והתפריט המתאים עבור העובדים שלו ודואג לספק אותו מידי יום. מזון טעים וטרי משפיע ישירות על תפוקת העבודה, המוטיבציה, המצב רוח והנאמנות כלפי מקום העבודה. איזה מעסיק לא רוצה עובדים נאמנים ומרוצים?

כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי קייטרינג לעסקים

לפני שמזמינים שירותי קייטרינג לעסקים חשוב לדעת מה העובדים אוהבים. לשם כך אפשר לבצע סקר. בסקר חשוב לכלול את כל האופציות האפשריות. כדוגמת העדפות טעם, אלרגיות למוצרים מסויימים, ענייני כשרות ועוד.

בהיעדר מענה מותאם השירות שינתן לא יהיה יעיל. לדוגמא אם הוזמנו שירותי קייטרינג חלביים אך מספר עובדים סובלים מאלרגיה לחלב הם לא יקבלו מענה. לכן, כדי להשיג את המטרה חשוב להבין בראש ובראשונה את צרכי העובדים. לאחר מכן לפנות לחברת שירותי קייטרינג המסוגלת לספק את הסחורה המתאימה.

מארגנים אירוע חברה? אתם חייבים לקרוא את המאמר לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג

כל מה שחשוב לדעת כאשר בוחרים קייטרינג לעסקים

לאחר שהמעסיק מאפיין את הצורך של העובדים, הוא יכול להתפנות לבחירת חברת קייטרינג לעסקים. כעת הוא מגיע עם רשימה מסודרת ומבין בצורה מדוייקת מה נכון עבור עובדי הארגון שלו.

במצב כזה הוא מצמצם לאפס את האפשרות שישארו עובדים ללא מענה הולם. כשבוחרים בחברת קייטרינג המסוגלת לתת מענה מתאים, חשוב לקחת בחשבון עוד כמה פרמטרים חשובים. לדוגמא, מה הוותק של החברה? האם היא מסוגלת לספק את כמות המזון הנדרשת? וכיצד היא נערכת למצבי קיצון. כדוגמת עומסים או חוסר בחומרי גלם? אפשר לקרוא ביקורות על החברה באתרי אינטרנט. לבדוק מול לקוחותיה האם הם שבעי רצון מהשירות שניתן להם.

בכל מקרה מומלץ לקבל הצעות מחיר מכמה שירותי קייטרינג לעסקים. כך ניתן להשוות ולהוזיל את העלויות בהתאם לצורך.

איכות וטריות המזון.

אף מעסיק לא רוצה להפסיד ימי עבודה בגלל עובדים שנשארו בבית לאחר שאכלו מזון מקולקל. לכן חשוב מאד לבחון כי חברות הקייטרינג מספקות מזון טרי ונקי המאוכסן ומשונע בטמפרטורה הנכונה לפי סוג המזון. בנוסף חשוב לדעת כי שירותי קייטרינג נדרשים לעמוד בתנאים של משרד הבריאות ולהקפיד על כל הכללים הנדרשים. אז נכון, מאד חשוב שיהיה תפריט מגוון ומותאם אך גם איכותי טרי וכזה שנעשה על פי התנאים הנכונים.

כדי לשמור על טריות המזון ישנן חברות קייטרינג המציעות פתרונות שונים. כדוגמת עמדת מטבח עם טבח המכין את המוצרים במקום, כך שהאוכל מוגש חם טרי ושומר על ערכיו התזונתיים.

התאמה לאופי העסק.

כל עסק מאופיין באופי עבודה שונה. ישנם מקומות עבודה בהם מאמצים מודל עבודה הברידי. בחלק אחר יש כמות עובדים גבוהה במיוחד. כאלו שעובדים במשמרות כולל סופי שבוע ועוד. לכן שירותי הקייטרינג חייבים להיות מותאים לאופי העסק. כך שאם העסק עובד במשמרות על הקייטרינג להיערך באופן מותאם כך שגם לעובדים במשמרת הלילה יהיה מענה. במקרה כזה ניתן לשלב אמצעים טכנולוגיים שיאפשרו לעובדים לבצע הזמנה מראש דרך אתר האינטרנט. זה יאפשר לחברת הקייטרינג להיערך בצורה נכונה יותר מבחינת כמויות ולספק את המזון בזמן.

מה אתם צריכים לדעת בעט בחירה והזמנה של קייטרינג לעסקים?

 

החשיבות של שירותי קייטרינג לעסקים

כיום העובדים נמצאים במקום עבודתם יותר מאשר בביתם הפרטי. לכן יש משמעות רבה לכך שהמעסיק ידאג עבורם לתנאים טובים שיאפשרו להם לעבוד מהמקום בלי לדאוג לחיפוש אוכל. כך העובדים ירגישו שדואגים להם לתנאים ומתחשבים בצרכיהם והם בתרומה יחזירו לארגון בתרומתם.  

המעסיק מצדו מקבל עובדים שתורמים יותר ומנהלים את זמנם בצורה טובה יותר. מדובר בהתייעלות משמעותית מבחינתו כיוון שבהיעדר פתרון הסעדה. העובדים יוצאים באמצע היום לחפש מקום לאכול בו. כשמדובר בכמות גבוהה של עובדים שנעדרת מהמשרד באותה שעה זה יכול לפגוע באיכות השירות והתפוקה.

התאמה לאירועים שונים בארגון

בישראל יש לא מעט חגים או אירועים חגיגיים שדורשים הרמת כוסית לצד קייטרינג משובח.

שירותי קייטרינג מותאמים גם לחגיגות באמצעות התאמת תפריט מיוחד לפי סוג האירוע. ארוחה חלבית חגיגית לשבועות. מאפים לצד כוס יין לחגיגות הישגים מרשימים של הארגון, עוגה לאירוע משפחתי או סתם צלחת פירות מעוצבת לכבוד סוף השבוע. כל יציאה מהשגרה אפילו אם היא לחצי שעה יכולה להעלות את המורל וליצור קרבה וחיבור בין אנשי הצוות.

בעלי מפעל גדול וצריכים שירותי קייטרינג? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם

שירותי קייטרינג לעובדים זה דבר בסיסי

אם פעם ארגונים היו מפנקים את העובדים פעמים בשנה. בראש השנה במארז לבית או כרטיס מתנה ולפני פסח. כיום הסטנדרטים השתנו.

כל מעסיק קטן וגדול מחפש דרכים לשמר את העובדים אצלו ולדאוג להם לתנאים והטבות על בסיס יומיומי. אז כמובן שכאשר מדובר במוצר בסיסי כל כך כמו מזון אין בכלל שאלה.

עובדים צריכים אוכל כדי לעבוד בצורה רגועה. כאשר המעסיק  בוחר בקייטרינג לעסקים איכותי ומותאם עבור העסק שלו וצרכי העובדים הוא יקבל בחזרה. העובדים ימליצו על מקום העבודה, יתגאו בתנאים שלהם וירגישו שייכים אליו.

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies

יש לכם שאלה?
זקוקים לייעוץ?

אהבתם את הכתבה ?
שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא