שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

שירותי הסעדה

כשאתם באים לבחור קייטרינג או שירותי הסעדה למפעל, לחברה וכמובן לאירוע, חשוב לשים דגש על כמה וכמה נקודות חשובות כדי שהאוכל אכן יקלע לטעמם של הסועדים, ישמח אותם, ייהנה אותם וכמובן יזין אותם.שירותי הסעדה

לא כל מי שמציע את שירותי הסעדה אכן ראוי לאמון שלכם לא כל מי שמוכן לבשל עבורכם בכמויות סיטונאיות אכן מסוגל לספק את ה’סחורה’ ברמה שאתם רוצים ומצפים לה. על כן, כאשר אתם רוצים לסגור חוזה עם חברת הסעדה כזו או אחרת, אתם חייבים קודם לכן לוודא מספר נתונים. רק אם אכן תוודאו כי חברת ההסעדה אכן עומדת בכל אלו, תוכלו להיות רגועים שהעובדים שלכם וכל הצוות במפעל או בחברה יהיו שבעי רצון.

שירותי הסעדה-הפרטים הקטנים שעושים את האוכל

הדבר הראשון שעליו יש לתת את הדעת אלו הם חומרי הגלם אשר מהם מייצרים את האוכל. באופן כללי בחברות שירותי ההסעדה ישנו תמיד פיתוי לעשות שימוש בחומרי גלם קפואים או אפילו שאריות מיום קודם. לא תמיד זו אכן תהיה בעיה ואנשים בבית בהחלט נוהגים כך עם האוכל שהם מבשלים לעצמם. אך כאשר מדובר בחברת הסעדה מכובדת וכזו שדואגת לשמה הטוב, אין מצב שדבר כזה יקרה. על מנת שאכן תהיו בטוחים כי הגעתם אל חברת הסעדה שתבשל עברכם בכל יום אוכל טוב וטרי מחומרי גלם איכותיים, חובה לבדוק את הנתון הזה מולם ולוודא כי אכן כך הם נוהגים. אפשר גם לנסות לבקש להיכנס ולבקר במטבח ולוודא את העניין.

חברת שירותי הסעדה טובה מתאימה את האוכל לסועדים

נתון נוסף אשר עליו יש לתת את הדעת זוהי ההתאמה של האוכל לצרכים של המפעל או של החברה. לכל מפעל יש את הצרכים שלו וחשוב לבדוק כי כל העובדים יקבלו את האוכל שמתאים וטעים להם. אף אחד לא רוצה לשלם על אוכל שלא יספק את הצרכים ויגרור יציאה לצורך קניית מזון בנוסף לאספקת האוכל של חברת שירותי ההסעדה. על כן יש לבדוק היטב את הנתון הזה ולוודא שהאוכל שיגיע אל המפעל יהיה אוכל מתאים עם שירות מושלם בדיוק כפי שהעובדים רוצים וצריכים.

אוכל כזה יעניק להם תחושה שאתם אכן דואגים להם לטוב ביותר ורוצים עבורם איכות בלי פשרות. אין ספק כי התחושה הזו תגרום להם לתת מעצמם הרבה יותר ולהעניק למפעל או לחברה את המיטב. ברור שמי שירוויח יותר מכל זוהי החברה שלכם שתיהנה מעובדים מרוצים.

אוכל מלא טעם זה פודיס

אם חיפשתם שירותי הסעדה עם אוכל בשרי, אוכל המתבשל באמת מכל הלב, עם חומרי גלם איכותיים וטריים, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

אצלינו תקבלו מנות טריות יום יום שיוגשו בצורה הכי אסתטית ומעוררת תיאבון. ההשקעה שלנו בפרטים הקטנים היא זו שיוצרת את האווירה ואת האוכל מעורר התיאבון.

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies