שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

שירותי הסעדה לארגונים

אוכל טוב הוא אוכל שמיוצר ומתבשל עם הרבה אהבה ועם הרבה השקעה. לא לחינם התפתח פולחן כזה סביב האוכל כשלכל עם ולכל קהילה יש את המאכלים שלהם, את הניואנסים הדקים המרכיבים את הסגנון הקולינרי של כל אחד ואחד מהם.שירותי הסעדה לארגונים

זו הסיבה שחשוב כל כך לתת את דעת בהתאמה נכונה של סוג המזון אותו רוצים להגיש כאשר מדובר במספר סועדים גבוה וממגוון סגנונות שונים.

כשמדובר בארגונים גדולים, מקובל היום מאוד להציע שירותי הסעדה הניתנים על פי רוב בשעות הצהריים. זוהי מעין הטבה שנועדה להקל הן על ההתנהלות של מקום העבודה והן על העובדים עצמם. כך הם יכולים ליהנות מארוחה מבושלת וטובה בלי לצאת לשם כך ממקום העבודה.

אם האוכל יהיה טעים, מזין ובריא הרי שכולם יהיו מרוצים.

איך בוחרים שירותי הסעדה לארגונים?

יש היום הרבה חברות שירותי הסעדה אשר מציעות כולן את שירותיהן לחברות, לארגונים, למוסדות או למפעלים. הם הבינו כי מדובר בקהל יעד גדול עם פוטנציאל לרווחים גבוהים במיוחד. היות ומדובר בעבודה קבועה יומיומית, להבדיל מאירועים מזדמנים או ארוחות שאותן יש להכין שלא על בסיס קבוע.

האתגר שלכם כמנהלי ארגוניים הוא למצוא את חברת שירותי ההסעדה הטובה ביותר שאכן תיתן לכם את המענה הכי מתאים לכם.

איך זה יקרה?

תבררו…תבררו…

הדבר הראשון אותו אתם צריכים לעשות לפני הכול, אלו הם הבירורים. לשאול אנשים שנהנים משירותים דומים, לבדוק חברות שירותי הסעדה שונות, להתעניין אצל חברים או מכרים ולעשות עבודת שטח יסודית שתוציא אתכם הרבה יותר חכמים. אחרי שיש לכם מידע מבוסס מלקוחות שכבר נהנים משירותי הסעדה ואתם שומעים אם הם מרוצים ונהנים מהשירות ומהאוכל, אתם בהחלט יכולים להתקדם הלאה.

הפרטים הקטנים שיוצרים את המכלול

חשוב שתבדקו ותבררו האם מדובר בחברת שירותי הסעדה ששמה דגש על איכות ועל טריות של חומרי הגלם המרכיבים את התפריט. המתכונים הכי מושקעים והכי טובים לא יצליחו אם חומרי הגלם לא יהיו טובים. חשוב שתבררו האם החברה פועלת בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות והיא רשאית להפעיל מטבח. אלו למעשה הנתונים החשובים ביותר שאותם אתם צריכים לברר על מנת לוודא כי אכן מדובר במקום מקצועי באמת שייתן לכם ולעובדים שלכם את המענה הכי טוב.

פודיס – אוכל מגוון, בריא, מזין וגם טעים

הכותרת ממצה בקצרה הנתונים את הנקודות הכי משמעותיות בכל מה שקשור לאוכל. 

טעם, בריאות, גיוון ואוכל שיהיה מזין.

כאשר יש את כל אלו, הסועדים כולם יהיו מרוצים.

זה בדיוק מה שמציעים לכם כמנהלי ארגונים או חברות בחברת שירותי ההסעדה ‘פודיס’.

אוכל מושקע עם דגש על חומרי גלם איכותיים המתבשל על ידי צוות מקצועי ומנוסה שיוציא לכם את המנות הטובות ביותר.

הניחוחות המגרים והטעמים הטובים ידברו בעד עצמם!

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies