שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה

שירותי הסעדה לחברות

כחברה שמחפשת שירותי הסעדה אתם רוצים בדרך כלל למצוא מענה שיעניק לכם ראש שקט בכל מה שקשור לארוחות של העובדים. אתם לא רוצים את כאב הראש ואת העיסוק התמידי סביב האוכל. על מנת שאכן העובדים וכמובן גם אתם תהיו מרוצים, כדאי שתשימו דגש על מספר נתונים כאשר אתם באים לבחור את חברת שירותי קייטרינג לחברות.שירותי הסעדה לחברות

ניסיון וותק

בכל מה שקשור לבישול, הניסיון והוותק הם אלו שמשמעותיים יותר מכל. למעשה יודעת כל עקרת בית וכל טבח, שרק לאחר התנסויות וגם טעויות במטבח, מצליחים להגיע לתוצרים ברמה גבוהה באמת. ברור כי חברות הסעדה שיש להן ניסיון מסוגלות להגיע להרבה יותר ביחס לחברות מתחילות.

שימו לב שאתם פונים אל חברה לשירותי קייטרינג שכבר עשתה צעד או שניים בעולם הקולינרי והיא מסוגלת להתפאר בהישגים שלה. על פי רוב תוכלו גם לשמוע מלקוחות אחרים של חברת ההסעדה את חוות דעתם האוהדת ולהתרשם מהמקצועיות והוותק של החברה.

הקפדה על בקרת איכות

זה לא סוד שחברת שירותי קייטרינג לא יכולה לפעול כגוף עצמאי בלי מערכת תקנים ונהלים שיכתיבו לה את הכללים. 

מכון התקנים הישראלי יחד עם משרד הבריאות קובעים את מערכת התקנים וחובה לשים לב כי אכן חברת שירותי ההסעדה עומדת בכל אלו.

חברת הסעדה מקצועית אינה מזניחה את הנושא והיא שמה דגש על הבטחת האיכות של מוצריה ושל כל תהליכי הבישול. זה כולל את שיטות הבישול, את האמצעים והכלים המלווים את תהליכי העבודה בפועל ואת ההקפדה על כל הדרישות והנהלים של החברה.

תזונה בריאה

אחת המטרות הראשיות של שירותי קייטרינג הניתנים לעובדים היא הרצון לסייע להם לשמור על בריאותם. לא אחת אנחנו עדים לכך כי עובדים לא מקפידים על תזונה בריאה ובמקרים רבים זה נובע רק מחוסר פניות וחוסר מודעות. הדבר פוגע בראש ובראשונה בבריאותם אך גם ביכולת שלהם לתפקד בעבודה, להתרכז, ליישם עבודות פיזיות שונות ועוד. כאשר החברה דואגת לכך שהם יאכלו בכל יום ארוחה בריאה ומזינה הם למעשה תורמים תרומה משמעותית הן לבריאותם של העובדים והן לתפוקה של העבודה במקום. כי עובדים שבעים מאוכל בריא מסוגלים לפעול מתוך ערנות גבוהה והם אכן מעניקים מעצמם את המירב ואת המיטב.

תפריט מגוון

דבר נוסף אשר עליו חשוב לתת את הדעת זהו הגיוון בתפריט. חשוב לשים לב כי חברת שירותי קייטרינג דואגת לכך שהאוכל יהיה מגוון ומשתנה. המטבח הבשרי מציע היום כל כך הרבה אפשרויות עד שממש אין כל סיבה להינעל על תפריט שבועי קבוע. 

רק אם תשכילו ליצור מערכת יחסים טובה עם חברת ההסעדה שתהיה מבוססת על אמון ועל שקיפות וכמובן גם על שיתוף פעולה הדדי תוכלו ליהנות מהאיכות הקולינרית וממתן מענה מהיר בהתאם לנדרש.

פודיס. החברה שתעניק לכם את שירות הקייטרינג המושלם והטעים ביותר!

לוגו פודיס רקע ירוק , שירותי הסעדה TryFoodies